Ana Sayfa | Ticaret Sicili İşlemleri | Oda Hizmet Standartları | Eğitim & Kariyer | İLETİŞİM | ENGLISH  
Türkçe English
Ana Sayfa
Alanya
Odamız Hakkında
Hizmetlerimiz
Ticaret Sicil İşlemleri
Hibe Projelerimiz
Bilgi Hizmetleri
Üyelerimiz
Altso Kariyer
Yayınlarımız
İş & İşbirliği Fırsatları
Duyurular
Fuarlar
Eğitim & Seminerler
Aklınızda Bulunsun
Dilekçe ve Formlar
Site Haritası
Site içi Detaylı Arama
TOBB / Oda Mevzuatı
Basında Odamız
İletişim
Site içi Arama
 
E-Posta Duyuru Listesi

Odamız ile ilgili duyurulardan anında haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılınız.
bilgiedinme2.jpg
kutuphane.jpg
unvansorgu1.jpg
memnuniyet1.jpg
tezdestek1.jpg
kosgebsinerji.jpg
hibe_fon.png
125x66.jpg
 
destination_logo2.jpg
tobb_60yil.jpg
bagev2.jpg
belediyelogo.jpg
nsayfakonaklama-rnci-dostu.gif 
rekabetkurumu.jpg
altsomyo.jpg
fuarrehberi2013.jpg

sigorta2.jpg
kgfonu.jpg
kobi2.jpg
kosgeb2.jpg

enerji.jpg
T.C. Ekonomi Bakanlığı
DEİK
Kimler Sitede
İstatistikler 10.09.2007 'den sonra
Ziyaretçiler: 14613009
Beslemeler
Ana Sayfa
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google
PROTOKOL İMZALANAN FİRMALAR Yazdır E-posta
25.10.2013 16:24
PROTOKOL İMZALANAN FİRMALAR
SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMALAR
Alanya Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı şahıs işletmelerinin ile tüzel kişi ortaklarının ve bu kişilerin kanunen bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının alacakları sağlık hizmetlerini hangi kuruluşlardan hangi avantajlar ile alabilecekleri aşağıda belirtilmiştir.

ANADOLU HASTANESİ
(KEMER MEDİCAL CENTER ÖZEL SAĞLIK HİZ.TUR.VE TİC. A. Ş.)

Sosyal Güvencesi olan ALTSO üyesi ile bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayenelerinde sadece devlet katılım payı olan 12 TL alınacak. Hekimin gerekli gördüğü tahlil ve tetkikler (hastane dışına gönderilenler hariç) ameliyat ve diğer yatışlar( ilaç ve sarf hariç)  içinde SGK fark ücretinden %25 indirim uygulanacaktır. 
Sosyal Güvencesi olmayan ALTSO Üyesi ile bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının  HASTANE' deki muayene, tahlil ve tetkik(hastane dışına gönderilenler hariç) ameliyat ve diğer yatışlarında, TTB ücretinden %25 indirim uygulanacaktır. 
ALTSO üyeleri, eş ve çocukları üye kimlik kartları ile başvuruda bulunacaklardır.

ÖZEL YAŞAM HASTANESİ
(KEMER YAŞAM HASTANESİ ÖZEL SAĞLIK HİZ.LTD.ŞTİ.)

Sosyal Güvencesi olan ALTSO üyesi ile bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayenelerinde sadece devlet katılım payı olan 12 TL alınacak. Hekimin gerekli gördüğü tahlil ve tetkikler (hastane dışına gönderilenler hariç) ameliyat ve diğer yatışlar( ilaç ve sarf hariç)  içinde SGK fark ücretinden %25 indirim uygulanacaktır. 
Sosyal Güvencesi olmayan ALTSO Üyesi ile bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının HASTANE' deki muayene, tahlil ve tetkik(hastane dışına gönderilenler hariç) ameliyat ve diğer yatışlarında, TTB ücretinden %25 indirim uygulanacaktır.
ALTSO üyeleri, eş ve çocukları üye kimlik kartları ile başvuruda bulunacaklardır.


ŞİFA TIP MERKEZİ
(ÖZEL ALANYA ŞİFA SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ)

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve birinci derece yakınlarının alacakları sağlık hizmetlerinde TTB fiyat tarifesi üzerinden %40 indirim uygulanacaktır.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası çalışanları personel kimlik kartları veya ALTSO dan almış oldukları ilgili yazı ile başvuracaklardır.
ALTSO üyeleri, eş ve çocukları üye kimlik kartları ile başvuruda bulunacaklardır. 

ÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarının 1’inci derece yakınlarının tüm branşlardaki muayenelerinden hasta katılım payı alınmayacaktır. Yatarak tedavi ve ameliyatlarda yüzde 25 indirim uygulanacaktır. Diş bölümünden alınacak tüm hizmetlerde cari fiyatlardan yüzde 20 indirim uygulanacaktır.
 
SGK güvencesi olan, ALTSO üyeleri ve 1. derece yakınlarına; tüm branşlardaki muayenelerden hasta katılım payı üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacaktır. Yatarak tedavide ve ameliyatlarda hasta katılım payı üzerinden yüzde 25 indirim uygulanacak ve ödeme hastadan alınacaktır. Diş bölümünden alınacak tüm hizmetlerden cari fiyatlardan yüzde 20 indirim uygulanacaktır.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı şahıs işletmeleri ve tüzel kişi ortaklarını, hala odada çalışan ve emekli olan, personel eşi, çocukları, anne, babası kanuni olarak bakmakla yükümlü oldukları kişi ve kişilerin hizmet aldığında kimliğini belgeleyerek sözleşmede tanımlanan indirimlerden yararlanabilecekler.

İŞMAN DENTAL CLINIC

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası çalışan ve emekli olan personelin eş, çocuklarının ve bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınları ile ALTSO üyelerinin eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınlarının, muayene, her türlü tahlil, tetkik ve tedavi hizmetleri(implant ve ortodonti tedavileri hariç) liste fiyatı üzerinden üye kimlik kartlarını(ALTSO personeli, personel kimlik kartlarını) göstermek suretiyle %50 oranında indirim yapılacaktır.

MEDİCAL PARK
(MEDİCAL PARK ANTALYA HASTANE KOMPLEKSİ)

SGK güvencesini kullanmayan / olmayan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası üye ve 1. derece yakılanlarına hastanenin cari fiyatları üzerinden ayaktan ve yatarak tedavi hizmetlerinde %15(doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.
SGK güvencesini kullanan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası üye ve 1. derece yakılanlarına hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden ayaktan ve yatarak tedavi hizmetlerinde %15(doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.
 
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google

Son Eklenen İçerikler
 
kalitebelgesi.jpg
Telif Hakları © 2007-2012 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir.
Alıntı yapılamaz, izinsiz kullanılamaz
Tasarım ve Barındırma
Leartes.NET | Leartes™ Bilgi İşlem Ltd. Şti.