Ana Sayfa | Ticaret Sicili İşlemleri | Oda Hizmet Standartları | Eğitim & Kariyer | İLETİŞİM | ENGLISH  
Türkçe English
Ana Sayfa
Alanya
Odamız Hakkında
Hizmetlerimiz
Ticaret Sicil İşlemleri
Hibe Projelerimiz
Bilgi Hizmetleri
Üyelerimiz
Altso Kariyer
Yayınlarımız
İş & İşbirliği Fırsatları
Duyurular
Fuarlar
Eğitim & Seminerler
Aklınızda Bulunsun
Dilekçe ve Formlar
Site Haritası
Site içi Detaylı Arama
TOBB / Oda Mevzuatı
Basında Odamız
İletişim
Site içi Arama
 
E-Posta Duyuru Listesi

Odamız ile ilgili duyurulardan anında haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılınız.
bilgiedinme2.jpg
kutuphane.jpg
unvansorgu1.jpg
memnuniyet1.jpg
tezdestek1.jpg
kosgebsinerji.jpg
hibe_fon.png
125x66.jpg
 
destination_logo2.jpg
tobb_60yil.jpg
bagev2.jpg
belediyelogo.jpg
nsayfakonaklama-rnci-dostu.gif 
rekabetkurumu.jpg
altsomyo.jpg
fuarrehberi2013.jpg

sigorta2.jpg
kgfonu.jpg
kobi2.jpg
kosgeb2.jpg

enerji.jpg
T.C. Ekonomi Bakanlığı
DEİK
Kimler Sitede
İstatistikler 10.09.2007 'den sonra
Ziyaretçiler: 14612901
Beslemeler
Ana Sayfa
Advertisement
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google
ALTSO ÜYELERİNE İNDİRİM MÜJDESİ Yazdır E-posta
09.03.2017 12:34

clkindirim2017-1.gifALTSO ÜYELERİNE İNDİRİM MÜJDESİ

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ve CLK Akdeniz Elektrik arasında, ALTSO üyelerine ait ev ve  iş yerlerine özel avantajlar sağlayan indirimli elektrik satış protokolü imzalandı.

clkindirim2017-2.gif


ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Daha önce üyelerimiz için indirim protokolü imzalamıştık ve üyelerimizin büyük bölümü bu indirimden faydalanmıştı. Bu yüzden indirim protokolünü yeniledik” dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), üyelerinin daha avantajlı elektrik kullanması için CLK Akdeniz Elektrik ile ‘İndirimli Elektrik Satış Protokolü’ne imza attı. Söz konusu indirimli tarifeden aylık 82 liranın üzerinde elektrik tüketen tüm üyeler yararlanabilecek. Oda üyelerine, aylık tükettikleri enerji miktarına göre indirim uygulanacak. İndirimlerden sadece üye iş yerleri değil üyelere ait meskenler de yararlanabilecek.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen protokol törenine, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, CLK Akdeniz Elektrik Pazarlama ve Satış Direktörü Ozan Emre Erol, CLK Akdeniz Elektrik Antalya Doğu Bölge Müdürü Niyazi İnce, ALTSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mehmet Bacaksızoğlu ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Kaya katıldı.

clkindirim2017-3.gif


ŞAHİN: “CLK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “CLK üyelerimiz ve Alanya’mız için çok önemli. Geçmiş dönemde yani geçiş sürecinde bazı sıkıntılar oldu. Bizde çözüm önerilerimizi ilettik. CLK yetkilileri de yatırımları çok çabuk yaptılar. Şuanda çok ciddi bir sıkıntı yok. Yaşanan sıkıntılı dönemlerde CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal ve Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürü Murat Yiğit’i Alanya’mıza davet ettik. Meclis toplantımızda onlara sıkıntıları anlattık. Yaşanan bürokratik sorunları anlattık. Onlar da mevzuat ve bütçeler çerçevesinde Alanya’mıza en iyi katkıyı yaptılar, yapmaya da devam ediyorlar” dedi.

ŞAHİN: “BÜTÜN KURUMLARLA KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”

İmzalanan indirim protokolüyle ilgili de bilgiler veren Başkan Şahin, “Üyelerimiz için bugün iyi niyet protokolü yapacağız. Geçtiğimiz yıllarda bilindiği gibi bunu yapmıştık ve üyelerimiz ciddi indirimler almıştı. Bizde üyelerimiz bu indirimden faydalandığı için bu protokolü yeniliyoruz. Hep bahsettiğimiz gibi Alanya’mız için koordinasyon, uzlaşı ve birlik beraberlik içinde hizmet etmeye devam ediyoruz. Bütün kurumlarla koordineliyiz. Protokolümüzün Alanya’mıza uğurlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

DEĞERLİ: “166 MİLYON LİRALIK AVANAJ SAĞLADIK”

CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Bugüne kadar yaptığımız kampanyalar ile abonelerimize 166 milyon liralık avantaj sağladık. Attığımız bu imza ile ALTSO üyelerine de önemli oranda katkı sağlamış olacağız” dedi.

clkindirim2017-4.gif


CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, serbest tüketici limitinin 2017 başından itibaren yıllık 2400 kWh’a indirildiğine işaret ederek, “Bugün çok önemli bir işbirliğine imza atmak üzere CLK Akdeniz Elektrik ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir araya geldik. İmzaladığımız bu protokol ile ALTSO üyelerine özel bir indirim uyguladık. Bu işbirliği çerçevesinde birim fiyat indirimlerinin yanı sıra işyeri sigorta paketi, konut asistans hizmeti gibi yenilikçi opsiyonlar da sunuyor olacağız” dedi.

 “CLK Akdeniz Elektrik olarak bugüne kadar yapılan kampanyalarla müşterilerimize 166 milyon lira fayda sağladık. ALTSO üyelerine de bu protokol ile önemli oranda katkı sağlamış olacağız” diyen Değerli, yeni serbest tüketici limiti ile birlikte hizmet kalitesi, deneyim ve bilgi birikiminin her zamankinden daha fazla önem taşıdığına dikkat çekti.

Değerli, “Bundan sonraki süreçte orta ve uzun vadede, ancak müşteri memnuniyetini ön planda tutan elektrik perakende satış şirketlerinin ayakta kalacağını söyleyebiliriz. Şirket olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sunacağımız yeni tarife ve hizmetlerde abonelerimizin ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurmaya ve başta ALTSO üyeleri olmak üzere tüm müşterilerimize değer katmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı işbirliğinin başta ALTSO üyeleri olmak üzere, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” değerlendirmesinde bulundu.

 
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google

Anasayfa Haberler Arşivi
Önceki tarihlere ait arşivlenmiş haberleri görmek için tıklayınız.

Son Eklenen İçerikler
 
kalitebelgesi.jpg
kalitebelgesi.jpg
voctestlogo
Üye Kart Avantajları
Üye Bilgi Güncelleme
Üye Görüş ve Öneri Formu
AppStore
GooglePlay
fuarDuyuru.png is-firsatlari.png
ttk7Duyuru.png sicilDuyuru.png
Duyurular
 • EV KADINLARI YARIŞIYOR 2017
  15:18 - 10.05.2017

  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da  ev kadınları için yarışma düzenliyor.

  Devamını oku...
 • CEZAYİR'İN İTHALAT KOTASI UYGULAMASININ GENİŞLETİLMESİ
  09:10 - 26.04.2017

  Cezayir Ticaret Bakanlığı’ndan yapılan bir açıklamaya istinaden 2017 yılında da aşağıda kayıtlı 21 sanayi ve tarım ürününün ithalatı ile ilgili olarak ithalatçı firmalar için lisans alınması koşulu getirilmiştir.

  Devamını oku...
 • SANAYİ SİCİL BELGESİ ALMIŞ İŞLETMELER İÇİN YILLIK İŞLETME CETVELİ DUYURUSU
  17:00 - 19.04.2017

  6948 Sayılı Sanayi Sicili Kanununun 5. maddesi gereğince, Sanayi işletmeleri her yıl sonundan itibaren 4 ay içerisinde (01 Ocak – 30 Nisan) bir önceki yıla ait yıllık işletme cetvellerinin online…

  Devamını oku...
 • EXPO 2020
  16:12 - 17.04.2017

  EXPO 2020'ye ev sahipliği yapacak olan Dubai, organizasyon için önemli bir bütçe ayırdı.

  Devamını oku...
 • ANTALYA'DA TÜRKİYE-AFRİKA TARIM BAKANLARI TOPLANTISI VE İŞ FORUMU
  11:29 - 17.04.2017

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden Odamıza ulaşan 11.04.2017 tarih ve 6076 sayılı yazıda,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan alınan yazıya atfen, Antalya’da, 27-28 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan, Cumhurbaşkanımız Sayın…

  Devamını oku...
 • GİRİŞİMCİLİK VE GİRİŞİMCİ KÜLTÜR BİLEŞENİ
  11:52 - 14.04.2017

  KOSGEB tarafından odamıza ulaşan 03.04.2017 tarih ve 60014838-745.01.01-E.5057 sayılı yazıda Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edilebilirliği Programının (EU Programme for the Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises-COSME)…

  Devamını oku...
 • AVRUPA BİRLİĞİ İŞLETMELERİ HAKKINDA
  11:43 - 14.04.2017

  Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edilebilirliği Programının ulusal koordinasyonundan sorumlu kurum olarak yetkilendirilmiş olup, ulusal katkı payının ödenmesi ve programın izleme ve değerlendirmesinden sorumlu olduğunu açıklandı.

  Devamını oku...
 • COSME PROGRAMI
  11:32 - 14.04.2017

  Avrupa Birliği tarafından 2014-2020 yıllarını kapsayan İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME) kapsamında 2,3 milyar Avro'luk bütçe tahsisi yapıldı.

  Devamını oku...
 • DİJİTAL BEDEN DİLİMİZ
  15:18 - 13.04.2017

  ALTSO Akademi'nin 2017 yılı birinci dönem kişisel gelişim seminerleri Çiğdem Duman'ın katılacağı 'Dijital Beden Dilimiz' semineriyle devam ediyor.

  Devamını oku...
 • MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI
  16:12 - 11.04.2017

  ALTSO Voc-Test Merkezi tarafından Oda Temizleme Görevlisi (Seviye 2), Kat Sorumlusu (Seviye 3) ve Ön Büro Görevlisi (Seviye 4) Meslekleri için Mesleki Yeterlilik Sınavı Açılacaktır.

  Devamını oku...
 • ALTSO ÜYELERİNE WALDORF MÜJDESİ
  17:41 - 07.04.2017

  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ile Waldorf Eğitim Vakfı Özel Yaşam Okulları arasında, Avantaj Kart projesi kapsamında ALTSO üyelerini ve personellerini kapsayan indirim protokolü imzalandı.

  Devamını oku...
 • KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ TASLAĞI
  10:53 - 29.03.2017

  Karayolu Taşıma Yönetmeliği Taslağı hakkında önemli duyuru.

  Devamını oku...
 • UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
  14:29 - 24.03.2017

  Odamız ile İŞKUR Alanya Hizmet Merkez Müdürlüğü arasında yapılan KOSGEB Girişimcilik Kursu Protokolü kapsamında, "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri" düzenlenecektir. Başvurular, İŞKUR Alanya Hizmet Merkez Müdürlüğü’ne internet üzerinden yapılacaktır.

  Devamını oku...
 • KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ
  10:51 - 22.03.2017

  Odamız ile TSE Belgelendirme Merkezi Başkanlığı işbirliğinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi, İç Tetkik Eğitimi ve Risk Tabanlı Proses Eğitimi düzenlenecektir.

  Devamını oku...
 • İŞARET DİLİ KURSU
  11:32 - 15.03.2017

  Odamız ile Alanya Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi işbirliğinde Mesleki Eğitim Kursları kapsamında 120 saatlik İşaret Dili kursu düzenlenecektir.

  Devamını oku...
Duyurular Arşivi
Önceki tarihlere ait arşivlenmiş duyuruları görmek için tıklayınız.
Alanya Canlı
alanya260.jpg
yenittk1.jpg
Telif Hakları © 2007-2012 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir.
Alıntı yapılamaz, izinsiz kullanılamaz
Tasarım ve Barındırma
Leartes.NET | Leartes™ Bilgi İşlem Ltd. Şti.