Ana Sayfa | Ticaret Sicili İşlemleri | Oda Hizmet Standartları | Eğitim & Kariyer | İLETİŞİM | ENGLISH  
Türkçe English
Ana Sayfa
Alanya
Odamız Hakkında
Hizmetlerimiz
Ticaret Sicil İşlemleri
Hibe Projelerimiz
Bilgi Hizmetleri
Üyelerimiz
Altso Kariyer
Yayınlarımız
İş & İşbirliği Fırsatları
Duyurular
Fuarlar
Eğitim & Seminerler
Aklınızda Bulunsun
Dilekçe ve Formlar
Site Haritası
Site içi Detaylı Arama
TOBB / Oda Mevzuatı
Basında Odamız
İletişim
Site içi Arama
 
E-Posta Duyuru Listesi

Odamız ile ilgili duyurulardan anında haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılınız.
bilgiedinme2.jpg
kutuphane.jpg
unvansorgu1.jpg
memnuniyet1.jpg
tezdestek1.jpg
kosgebsinerji.jpg
hibe_fon.png
125x66.jpg
 
destination_logo2.jpg
tobb_60yil.jpg
bagev2.jpg
belediyelogo.jpg
nsayfakonaklama-rnci-dostu.gif 
rekabetkurumu.jpg
altsomyo.jpg
fuarrehberi2013.jpg

sigorta2.jpg
kgfonu.jpg
kobi2.jpg
kosgeb2.jpg

enerji.jpg
T.C. Ekonomi Bakanlığı
DEİK
Kimler Sitede
Şu anda 1 misafir bağlı
İstatistikler 10.09.2007 'den sonra
Ziyaretçiler: 14597849
Beslemeler
Ana Sayfa arrow İş & İşbirliği Fırsatları
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google
İşbirliği Talepleri Yazdır E-posta
04.09.2007 17:43

YURTDIŞI FİRMALARLA İŞBİRLİĞİ YAPMAK, TEKLİF GÖNDERMEK YA DA TÜRKİYEDE'Kİ FİRMALAR İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK, TEKLİF GÖNDEREN FİRMALARIN TEKLİFLERİNİ İNCELEMEK, ULUSAL VE ULUSLARARSI İŞ OLANAKLARI İLE FIRSATLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN ÇALIŞMALARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.1. YURDIŞINDAKİ FİRMA VE KURULUŞLARDAN GELEN İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ İÇİN TIKLAYINIZ....
yurtdisi.jpg

Burada TOBB'ne yurtdışındaki firma ve kuruluşlardan doğrudan gelen mali, ticari ve teknik işbirliği teklifleri yer almaktadır. Teklifler TOBB'ne ulaştığı anda burada ilan edilmektedir. Bunun yanında aylık TOBB yayını olan Ekonomik Forum dergisinde toplu olarak yayınlanmaktadır.

Sizde teklifinizin yurtdışında duyurulmasını istiyorsanız TOBB'un bir ücretsiz bir hizmeti olan Business Opportunities from Turkey (http://boft.tobb.org.tr) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye ücretsiz üye olup işbirliği tekliflerinizin dünyaya duyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Site aracılığı ile kurmuş olduğunuz başarılı yurtdışı işbirliklerinden TOBB'ni haberdar etmeniz durumunda, gizlilik kurallarına uygun olarak özendirici olması amacıyla sitede yayınlanabilecektir.
2. YURTDIŞINKİ FİRMALARLA İŞBİRLİĞİ YAPMAK İÇİN TEKLİF GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ...
isbirligi.jpg

“Business Opportunities from Turkey” adı verilen ve TOBB tarafından sunulan Sistem, ürettiği mallar için yurtdışında müşteri, distribütör, acente ya da temsilci arayan firmalarımızın isteklerini hedef kitlelere duyurmak için hazırlanmıştır.

İngilizce olarak dolduracağınız formlardan oluşacak aylık bültenler, yabancı ülkelerdeki dağıtımı ve basımı için düzenli olarak yurtdışındaki Türk Büyükelçiliklerine ve temsilciliklerine, Türkiye’deki yabancı ülke ekonomi ve ticaret müşavirliklerine, yurtdışındaki ticaret ve sanayi odalarına ve çok sayıdaki ekonomi çevresine gönderilecektir. Söz konusu aylık bültenler, sistemin web sayfaların da yer alacaktır3- TÜRKİYE'NiN YURTDIŞI TİCARET MÜŞAVİRLİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ....
musavirlikler.jpg

Ülkemizin Yurdışı Temsilcilikleri bünyelerinde faalşyet gösteren Ticaret Müşavirliklerimizde bulunduğu ülke ile ilgili yatırımcı ve girişimlerimize yönelik her türlü danışmanlık ve bilgilendirme hizmeti verilmektedir.


4- YURTİÇİ VE YURTDIŞI GÜNCEL İHALE İLANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ihale.jpg

TOBB tarafından sunulan hizmet kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli kuruluşlardan gelen muhtelif sektörlere ait ihale ilanları duyurulmaktadır. Sitede ayrıca geçmiş tarihlerde ilan edilen ihaleleri almaya hak kazanmış Türk şirketleri, yabancı ülkelerin ihale mevzuatı, bazı yurtdışı ihaleler hakkında 'erken uyarı' türü bilgilere ulaşabilirsiniz.  Sitenin BİLGİLENDİRME SERVİSİ aracılığı ile siteye eklenen yeni bilgiler anında e-posta adresinize iletilmektedir.5- ULUSAL VE ULUSLARARASI DÜZEYDE TİCARET VE İŞBİRLİĞİ OLANAKLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
isolanaklari.jpg

Firmalarımızın ulusal ve uluslararası düzeyde ticaret ve işbirliği olanaklarını arttırmak amacı ile TOBB Tarafından verilen TOBBİOS, yurtiçinde ve yurtdışında ürün ya da hizmet alıp satmak isteyen firmaların birbirleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş ve otomatik eşleştirme yapma özelliği bulunan bir işbirliği sistemidir. Sistemde Avrupa Birliği’nin kamusal ihaleler için geliştirmiş olduğu “CPV98” adlı ürün ve faaliyet kodlama sistemi (Türkçe ve İngilizce) kullanılmış ve Türk firmalarının girişi için Türkçe web sayfaları, yabancı firmaların girişi için de İngilizce web sayfaları tasarlanmıştır. SİSTEME KATILIM VE KULLANIM ÜCRETSİZDİR. 

kobi_bilgi2.jpg   sanayi1.jpg      logo6.jpg     tobb_logo2.jpg     isbirligi2.jpg

 

 
Paylaş: Facebook Twitter FriendFeed MySpace Google

Son Eklenen İçerikler
 
kalitebelgesi.jpg
Üye Kart Avantajları
AppStore
GooglePlay
Telif Hakları © 2007-2012 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir.
Alıntı yapılamaz, izinsiz kullanılamaz
Tasarım ve Barındırma
Leartes.NET | Leartes™ Bilgi İşlem Ltd. Şti.